Medarbetare

Vänligen kontakta växeln på 035-16 64 60 om det är svårt att komma fram till den du söker.


Björn Skattberg

Vice VD / Försäljningschef

bjorn.skattberg@frigadon.se

035-16 64 61


Thibaud Zielinski

Teknisk Innesäljare

thibaud.zielinski@frigadon.se

073-062 30 89


Eva Almgren

Ekonomiansvarig

eva.almgren@frigadon.se

035-16 64 62


Kenneth Thillberg

Teknisk chef

kenneth.thillberg@frigadon.se

035-16 64 64


Jonas Svensson

Produktionschef

jonas.svensson@frigadon.se

035-16 64 78


Jonas Prahl

Administration / Logistik

jonas.prahl@frigadon.se

035-16 64 67


Mathias Delshammar

Produktionssupport

mathias.delshammar@frigadon.se

035-16 64 70


Robert Yeh

Eftermarknad

robert.yeh@frigadon.se

073-501 12 61


Calle Bergman

Inköpare

calle.bergman@frigadon.se

035-16 64 71


Fisnik Behramaj

Project Management

Fisnik.behramaj@frigadon.se

035-710 68 11


Johan Widerberg

Mechanical Development

Johan.widerberg@frigadon.se

035-16 64 65


David Erlandsson

Design/Calculation

David.erlandsson@frigadon.se

035-710 68 10


Joel Kleist

Applikationsingenjör

Joel.kleist@frigadon.se

035-16 64 63

Vi är en del av

Vi är en del av Arneg World
Vår service- och supportavdelning tillhandahåller teknisk rådgivning och driftoptimering

Support

Vår service- och supportavdelning tillhandahåller teknisk rådgivning och driftoptimering. Ni når oss via telefon eller mail.

Läs mer

Frigadon tillverkar kylteknisk utrustning för fastighet, industri och butik

Produkter

Frigadon tillverkar kylteknisk utrustning för fastighet, industri och butik inom ett brett spann företrädesvis med Kolväten och CO2.

Läs mer

Naturliga köldmedier och arbetar i huvudsak med kolväte och CO2 som primära köldmedier

Miljö

På Frigadon älskar vi naturliga köldmedier och arbetar i huvudsak med kolväte och CO2 som primära köldmedier.

Läs mer

Ska vi kontakta dig?

Kontakta oss idag! Vi skräddarsyr erbjudanden baserat på dina behov och önskemål. Vi ser fram emot att höra av dig!

Genom att klicka på skicka godkänner du vår personuppgiftspolicy.